نتایج جستجو برای عبارت :

سروناز بهاری

دانلود آهنگ ایوان بند سروناز + متن و بهترین کیفیت
موزیک جدید و شنیدنی از ایوان باند با عنوان سروناز همینک از رسانه بزرگ جاز موزیک
Exclusive Song: Evan Band – Sarvenaz With Text And Direct Links In jazzmusic.blog.ir
متن آهنگ ایوان بند سروناز 
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
بزن آتیش پاره که یه امشب شب ماست♫♪♭ بزن اتیش که بازم وقت تاب و تب ماست ♫♪♭تا به سازت برقصم بزن هر جور دلته♫♪♭ بزن آتیش پاره دل نا قابلته ♫♪♭جوری عاشق تو میشم که بپیچه خبرم♫♪♭ جون سالم از این عشق نذاری در ببرم
دانلود اهنگ بیا کنارم سروناز بی تاب
بیا کنارم سروناز بی تاب از ابی
آهنگ حریق سبز ابی با کیفیت 320
اهنگ قدیمی ابی سروناز

بیا کنارم ابی کیفیت 320
دانلود آهنگ خالی حریق سبز ابی
ریمیکس اهنگ حریق سبز ابی
دانلود آهنگ بیا کنارم ابی با لینک مستقیم
برج های سروناز
موقعیت مکانی و مشخصات برج ها
تعاونی مسکن امید دژبان در منطقه 22 شهرداری تهران، شمال میدان ساحل و شمال برج های خیام اقدام به ساخت و تحویل یک مجتمع مسکونی به نام سروناز کرد.
محل قرارگیری : شهرک گلستان(منطقه 22) – میدان ساحل – مجتمع مسکونی سروناز
 واحدهای این مجتمع دارای دید عالی از سمت جنوبی به سمت دریاچه چیتگر و از سمت شمالی به سمت کوهای عظیم البرز می باشد. یکی دیگر از ویژگی های عالی مجتمع، احداث واحدهای تجاری می باشد که در طبقا
معرفی برج های سروناز
مجتمع سروناز مربوط به ارتش می شود و حق امتیاز آن متعلق به تعاونی مسکن دژبان ارتش می باشد. این برج ها در حدفاصل میدان ساحل و میدان دریاچه منطقه 22 شهرداری تهران واقع شده اند.
مشخصات برج های سروناز
این برج ها در قالب ۸ بلوک ساخته شده که ۵ بلوک آن ۱۵ طبقه و ۳ بلوک ۸ طبقه است که هر یک از بلوک‌ها دارای سه طبقه پارکینگ نیز می باشد. در بلوک‌های ۱۵ طبقه در هر طبقه ۶ واحد و در بلوک های ۸ طبقه در هر طبقه ۳ واحد مسکونی قرار گرفته است. م
خب از کجا بگم 
دوساله ننوشتم
اما دو انگیزه قوی برای برگشتن داشتم
۱...چاپ رمانم به زودی
۲...سرونازم
از سروناز خانوم بگیم که دقیقا ۹۸/۱/۱ چشم در جهان گشودن ...اینبار بی حسی موضعی داشتم و لحظه به لحظه شو یادمه...هنوزم یادم میاد ته دلم غنج میره
تقریبا همه کادر مهربون و دوست داشتنی اتاق عمل میگفتن "وای چه دختر نازی"
اما در نگاه سروناز ترسی توام با نارضایتی می دیدم که خیلی قابل تامل بود و دقیقا این تفسیر رو داشت"خدایا چرا منو از جای گرم و نرمم کشیدی بیرو
شامگاه یکشنبه در آئین پایانی شصت و سومین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوانان ایران، سروناز با بیان اینکه این جشنواره بعد از ۲۲ سال با همت و پشتیبانی انجمن سینمای جوانان ایران در شیراز برگزار شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - پیام خبر - هنرشیراز -
ادامه مطلب
دوستی دارم که شوهرش امریکایی هست
تعریف می کرد "در آمریکا یا مردان امریکایی خیلی بدن یا خیلی خیلی خوب طوری که زنان شون را پرستش می کنند.
این دوست ما از قرار از ان مدل مردان خیلی خوب امریکایی خدا قسمتش کرده است...دوستم می گفت :، در آمریکا اگر مرد درآمد خیلی خوبی داشته باشد زن خانه دار می شود و بالای سر بچه ها می ماند... یکجورایی هم خیلی هم باعت خوشحالی زن هست این خانه داری..
حالا اینجا عکس ماجراست مرد اگر درآمد خوبی هم داشته باشد باز زن به بهانه های د
الان یکماه که می خوام برم پیش عیال برای دندونهام
یا هوا آلوده اس یا خیلی سرد یا بیمار داره
نمی دونم چرا سر نمی گیره
تازه سروناز چییی!
عیال میگه میدم پرستارام‌نگهش دارن وظیفه شونه
ولی من دوست ندارم کارم روی دوش کسی بیفته...هیچ کس
همیشه همین طوری هستم تا بتونم کارام رو خودم می کنم و نمی زارم‌روی دوش کسی بیفته...
_
چند روزه یاد بندر می افتم و خدا رو شکر می کنم ار اونجا اومدیم بیرون...چند روز پیش هم رفتم پیچ سر مربی مون من می دونم پشت اون لبخندهااا چه
دیگر  روزهای "ماندن در خانه"ار دستمان در رفته است.هر طور هست روز را به شب می چسبانیم
از بازی های فکری و دسته جمعی بگیر تا کتاب و فیلم و سریال
این وسط شیرین بازی های دلنشین سروناز  و بریز و بپاشهای بی پایانش و تکالیف زیاد صدرا هم برای پر کردن این اوقات فراقت طولانی مان غنیمت است
طفلک همسرم که بخاطر ما خانه نشین شده است و فعلا مریض بی مریض
آن هم مردی که یک دقیقه عمرش نباید به بطالت تلف شود..‌چه می شود کرد برای همه است و تقریبا عادت کرده ایم .
و نوشت
در
طبقه دوم باغ دلگشای شیراز، موزه رادیوهای قدیمی منحصرد به فرد، فعالیت دارد. در
نمایشگاه رادیو نزدیک به ۱۰۰ رادیوی قدیمی گردآوری شده که قدیمی ترین رادیوها،
مربوط به دوره ناصر الدین شاه قاجار و سال ۱۲۷۵ هجری قمری است. در این نمایشگاه 2 نمونه رادیو نفتی وجود دارد و مابقی آن لامپی-
حرارتی است که قدمتشان 50 سال و بیش‌تر است که در این نمایشگاه به معرض نمایش
درآمده‌اند. همچنین یکی از رادیوهای
منحصربه فرد موزه رادیو شیراز رادیو خاتم کاری شده ای اس
عمومامه دیشب رفت.
به قول عمه طاووس که امروز مویه می کرد:"اسبابت را جمع می کردی و می گفتی می خواهم بروم خانه ام...، بِرارم..."
بالاخره رفت خانه ی خودش.
چند روزی بود که حالش دوباره بد شده بود.
ساعتی پیش از مردنش، زنگ زدم به عموحسن. گفت چیزی نخورده است. حتی نتوانسته بود لیوانی شیر بخورد.
قطع که کردم گریستم- این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست...
ساعتی بعد گوشی ام که زنگ خورد، گفتم یا الله!... فهمیدم. پدرم خبر داد.
...
خواهش های فروغ بی ثمر بود...؛ مثل کسی که می
عمومامه دیشب رفت.
به قول عمه طاووس که امروز مویه می کرد:"آرام نمی گرفتی، اسبابت را جمع می کردی و می گفتی می خواهم بروم خانه ام...، بِرارم..."
بالاخره رفت خانه ی خودش.
چند روزی بود که حالش دوباره بد شده بود.
ساعتی پیش از مردنش، زنگ زدم به عموحسن. گفت چیزی نخورده است. حتی نتوانسته بود لیوانی شیر بخورد.
قطع که کردم گریستم- این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست...
ساعتی بعد گوشی ام که زنگ خورد، گفتم یا الله!... فهمیدم. پدرم خبر داد.
...
خواهش های فروغ بی ثمر بود.
دیده ام در یک شب تاریک راز
گور بود و من در آن بودم دراز
فرق بسیاری میان من و من
مثل فرق بانماز و بی نماز
بندگی میکردم از روی ریا
بوده ام از ذلّت خود سرفراز
هر بدی را مرتکب در خلوتم
باطنی مسموم ، ظاهر سروناز
هرچه گفتم هرچه کردم با نظر
از حقیقت دور ، در بند مجاز
چون اسیری که شدم گُم در خودم
کفر و ایمان کار و کسبم ، یک نیاز
یک تصادف روشنی شد در دلم
عبرتی آورد با خود کارساز
بندگی از سر گرفتم ، بنده ام
میکنم از نفس و شیطان احتراز
باقیش را من نمیدانم دگر
تعمیر تلویزیون در منزل با استفاده از خدمات شرکت تی وی پاسارگاد براحتی صورت میپذیرد . کافیست با شمارگان ما تماس حاصل نموده، مشکل سیستم صوتی و تصویری خود را بیان نمائید تا همکاران متخصص ما جهت تعمیر ال ای دی یا تعمیر ال سی دی شما به درب منزل شما در تهران یا کرج مراجعه نمایند. قطعات طبق خواسته شما تعویض میگرد و خدمات ما نیز یک سال گارانتی تعمیرات دارد. پس با ما در تماس باشید با آدرس و شماره های:
ستارخان خیابان پاتریس لومومبا، نبش چهار راه سروناز،
دیشب در اوج خستگی تا خواستم بخوابم طبق معمول نگاهی به آسمان کردم و ناگهان  یک ستاره درخشان در یک گوشه پیدایش شد و من ذوق زده چند دقیقه ای محوش شدم و گفتم "الله اکبر چقدر زیباست"
با صدرا چندتا فیلم مستند  کهکشانی دانلود کردیم و هربار نگاهش می کنیم باهم میگیم "الله اکبر"
چندین میلیارد کهکشان و ستاره و سیاره و....
یعنی پیامبر موقع معراج از همه اینها عبور کرده؟!
جمعه شبها هم شبکه ۴ یک برنامه ایرانی درباره فضا می گذاره که هر ۳ نفر به جز سروناز با لذت
تعمیر تلویزیون در محل 
از خدمات شرکت تی وی پاسارگاد:  تعویض پنل تلویزیون، نصب هولدر دیواری، تعمیر پنل شکسته، تعمیر پنل، تعویض پنل در منزل و یا محل شما هستیم. ما آماده ارائه خدمات به عزیزان تهرانی و همشهریان شهرستان البرز هستیم. تعمیر تلویزیون سامسونگ، تعمیر تلویزیون در منزل، تعمیر سونی، ال جی،
پاناسونیک، توشیبا، در منزل با قیمت مناسب صورت میپذیرد.

تعمیر ال ای دی ال جی LG
قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی در حالیکه صدا دارد :
( قابلیت تعمیر تلوی
بلاخره تونستم خاله عیال رو دعوت کنم
خاله عیال خیلی خیلی مهربونه و یک دوستی عمیق بین ما جاریست .
خاله دو تا دختر داره که یکیشون همسن من هست نرگس با دختر کوچولوش یاس و نسترن که چند سالی کوچکتر است و چندسالی مزدوج.
البته خاله دوتا پسر هم داره که از من بزرگترن و مجرددد که مسافرت بودند.
این دفعه برعکس قبل غذاهام فوق العاده شد
کیک هویج....سالاد اندونزیایی.‌‌مرغ زعفرانی...شوید پلو....زرشک پلو ...سوپ جو
بی اغراق از هر غذایی که تناول می کردند کلی تعریف هم م
مامان من یک انسان شاد، شنگول وهنرمند است... حد و مرز مهربانی برای او وجود ندارد... بزرگی قلبش به بزرگی کهکشانها طعنه می زند
در قرنطینه هزار و یک کار انجام داد... از دوختن ملافه های جدید، شیرینی پختن،    دوخت و دوز لباسهای جدید و.... . از اضافه پارچه یکی از مانتوهایش یک لباس خوشگل هم برای سروناز دوخته است
از دانه های نارنج هم سبزه کاشته است... از بس ب دانه ها عشق ورزید اینطور به رشد و بالندگی رسیده اند که دل هر ببینده ای را می برد و زبان به تحسینش باز م
باران شدید. ترافیک وحشتناک. مسیری که اگر پیاده می‌رفتم 10 دقیقه طول می‌کشید، با ماشین مادرم 30 دقیقه در ترافیک بودیم! اگر شیشه را می‌دادم پایین، من و ماشین خیس می‌شدیم و وقتی که کولر را روشن کردیم سردم شده بود. همیشه از این هواهایی که تکلیفشان با خودشان معلوم نیست بیزار بوده‌ام. گمانم 1 ساعت طول کشید تا به مقصد رسیدم. از ماشین پیاده شدم و دویدم سمت جایی که باران خیسم نکند. سردم شده بود. لباس‌هایم گشاد و کوتاه بودند و از هر طرف این هوا بود که
عیال چند روز پیش با یکی از همکارانش لایو گذاشته بود تا به یک سری سوالات جوجه دکترها جواب بده و مبحث علمی مهمی هم قرار بود کنفرانس بده... 
اتاقمون رو حسابی کنفرانسی چیدیم... صدا... نور.. حرکت
من مسئول دکور صحنه بودم و گریم همسر شدم
یه نیم ساعتی با صدرا سرونازم رو سرگرم کردین یک آن غافل شدم سروناز مثل تیری که از زه کمان رها شده بود شتابان سمت اتاق مربوطه رفت اقا هراسان دنبالش دویدم و دم در اتاق مربوطه دستگیر شد... از این بازی خوشش اومد و هر وقت فرصتی پ
خلاصه:
ازدواج اجباری که حاصل لجبازی با پدر است.
عشقی که از سر غرور قیدش را زد.
دختری که از سر شیطنت با پسری که هیچ علاقه ای به او ندارد ازدواج می کند و به خیالش بعد از مدتی از او طلاق می گیرد
آیا زندگی باب دل نازنین پیش می رود؟
رمان خدای شیطنت 
نشر به زودی از انجمن نویسندگی سروناز
نویسنده: هم نیاز
اکثرا روزها یا بعلت سردی هوا و بارندگی یا آلودگی تو خونه هستم .سروناز هنوز خیلی کوچیکه و بیشتر باید حواسم بهش باشه ،فقط سه شنبه در حالیکه بارون می اومد باید می رفتم مدرسه صدرا...با یه بچه کوچیک و یه عالمه وسیله و بارون شدید و یکم اضطراب ماشینو برداشتم و د برو...مدرسه صدرا تو منطقه خیلی باکلاسه ولی به قدری کوچه ها تنگ که نگو
خلاصه ۵تومن نذر کردم و رفتم که الحمدلله به شکل عجیبی جلوی مدرسه جای پارک پیدا شد و بی دردسر!
از سروناز نگم که یهووو وسط سخنر
دوستی دارم که سالهاست از طریق وب با او آشنا شده ام و بعد از اینکه وبها از رونق افتاد در اینستاگرام یکدیگر را پیدا کردیم
دختر تهرونی مستقل و شاد و شنگول که طی یک تصمیم خود اگاهانه دو فرزند پشت سرهم بدنیا آورد تا آنها در کنار هم با یکدیگر بزرگ شوند و همبازی هم باشند.دوست ما دو سالی است که بخاطر همسر به یزد رفته است و برای کسی که پایش را از تهران بیرون نگذاشنه و تمام دوست و آشنا و فامیل و کار همه اش در تهران بوده باید خیلی سخت باشد اما غافلیم از ارا
 لئونس و لنا - کارل گئورگ بوشنر
شهر ما - تورنتون وایلدر
جایی که عاشق بودیم - جنیفر نیون
منگی - ژوئل اِگلوف
عامه پسند - چارلز بوکوفسکی
برادران سیسترز - پاتریک دوویت
صید قزل‌آلا در آمریکا - ریچارد براتیگان
ستون دنیایم باش - جنیفر نیون
ما دروغگو بودیم - امیلی لاکهارت
النور و پارک - رینبو راول
رهایی از تکبر پنهان - علیرضا پناهیان
چگونه یک نماز خوب بخوانیم - علیرضا پناهیان
زمین بر پشت لاک‌پشت‌ها - جان گرین
روزنکرنتز و گیلدنسترن مرده اند - تام استاپرد
سعی میکنم خیلی سفت و سخت جلوی عادت بد بایستم و ترکش کنم یا حداقل کمرنگش کنم و تقریبا همیشه موفق شده ام .فقط یک نقطه بزرگ دارم که هنوز نمی خواهم ترکش کنم آن هم خرید آنلاین است.
خب تا ماه پیش خریدهای آنلاینم هیچ مشکلی نداشت چون سایتها معتبر بود و من هم بسیار دقیق سایز بچه ها و خودم را می دانم و انصافا از ترافیک و هدر دادن وقت گرانبها در امان بودم 
ماه ابان دو بافت خریدم که بعد از سه هفته بلاخره ارسال شد ..ولی به جای یکی از بافتها چکمه سفید بلند برای
سه تا خونواده در اینستاگرام هرازگاهی دنبال میکردم که هر سه خیلی عجیب مهاجرت کردند ترکیه !
مهاجرت قضیه پیچیده هست و چند بعدی.
مسلما اونی که مهاجرت میکنه حتما وضع مالیش توپ نیست که رفته ،چه بسا ادمایی دیدم که حاضرن در شهرهای خیلی خیلی کوچیک کشورای اروپایی تو خونه هاق ۳۰ متری زندگی کنند ولی فقط اسمش اینه که رفتند 
همینجا هم‌ادمایی داریم که خیلی خیلی پولدارن ولی حاضر نیستن حتی دقیقه ای در چنین شرایطی در اروپا یا آمریکا و...زندگی کنند.
اینو‌نمی
بلندترین سروناز باغ ارم، 35 متر طول دارد. عجب معشوقه بلندبالای دلبری!

باغ ارم یکی از دوست داشتنی‌ترین دیدنی‌های شیراز است. این باغ از زیباترین دیدنی‌های ایران هم به شمار می‌رود و در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. در همه سایت‌های جهانی گردشگری یا پوستر تورهای ایران، تصویری از این باغ دوست داشتنی قرار دارد. این باغ به داشتن سرونازهایش معروف است. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا سیر و سیاحتی در باغ رویایی ارم داشته باشیم.
باغ
بی نهایت زیبا و غیرقابل وصف ارم  ،  در خیابان ارم شهر شیراز واقع شده است. باغ ارم
در فاصله کمی از کوه های شمالی شیراز (باباکوهی) قرار گرفته
و در سمت جنوب آن رودخانه خشک شیراز دیده می شود که از شرق به غرب
امتداد دارد. گردشگران به محض ورود به باغ ارم محو باغی زیبا با
درختان سربه فلک کشیده و گل های رز و حوض آبی که در مقابل آن ، عمارتی با شکوه
معماری های رنگارنگ دوره قاجاری به چشم می خورد. قدم زدن در مجموعه باغ ارم مصداق
واقعی بهشت برای بازدیدکن
معرفی محله آزاد شهر(سرو آزاد)
محله آزاد شهر یا همان سرو آزاد جزء منطقه ۲۲ شهر تهران به حساب می آید.
واحد های مسکونی معروف به پیکان شهر و آزاد شهر را در سال ۱۳۴۸ توسط مهندسان اروپایی بنا نمودند و چند سال بعد کارکنان ایران خودرو در این منازل ساکن شدند تا سال ۱۳۸۲ بیشتر این منازل در اختیار کارمندان دولت بوده و از سال ۱۳۸۲ به بعد افراد عادی هم در این محله ساکن شدند ولی به دلیل بالا بودن هزینه خدمات رسانی به این محله تهران تصمیم بر آن شد که شهرداری
نشسته بودم و برگه‌های امتحان را تصحیح می‌کردم. اتاق شلوغ بود. داشتند ادای یکی از معلم‌هایشان را درمی‌آوردند. سرم را بلند کردم از روی برگه، گفتم: مهگل، واصفان یعنی کسانی که در صف ایستاده‌اند؟! اتاق منفجر شد. خانم امینی از برگه‌اش عکس گرفت که بگذارد اینستاگرام. هانیتا ایستاده بود جلوی در. بلند بلند می‌خندید و برای هرکسی که از راهرو رد می‌شد تعریف می‌کرد که "مهگل واصفان رو نوشته کسانی که در صف ایستاده‌اند!" 
سعی می‌کنم جزئیاتش را به خاطر ب
محله آزاد شهر(سرو آزاد)
آزاد شهر یا همان شهرک سرو آزاد جزو ناحیه 4 منطقه ۲۲ شهر تهران می باشد. وسعت این شهرک که در غرب تهران قرار دارد، 652/36 کیلومتر مربع می باشد. محدوده فعلی شهرک سرو آزاد از شمال به بزرگراه شهید همت، از جنوب به آزاد راه تهران- کرج، از شرق به پارک جنگلی چیتگر و از غرب به بلوار دانش و انتهای باغ گیاه شناسی منتهی می شود. واحد های مسکونی معروف به پیکان شهر و آزاد شهر را در سال ۱۳۴۸ توسط مهندسان اروپایی بنا نمودند و چند سال بعد کارکن
باغ ارم شیراز یکی از زیباترین و قدیمی‎ترین باغ‎های ایرانی و ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو، در شمال غربی شهر شیراز، به فاصله کمی از کوه‎های بابا کوهی قرار دارد. درختان سربه فلک کشیده آن و باغی از گل‎های زیبا که همه و همه فضایی دلنشین و بهشتی  را رقم زده و هر بیننده را مسحور زیبایی خود می‎کند.
بهشت از کِی و چه کسی؟
با این‎که ممکن است تاریخ نگاشتن کمی حوصله شما را سر ببرد اما جالب است بدانید نام این باغ در سفرنامه‎های موجود از قرن دهم و
املاک چیتگر ، مشاورین املاک چیتگر مشاورین مسکن چیتگر از بهترین و مجرب ترین کادر تشکیل شده است و یکی از حرفه ای ترین املاک های تهران محدوده چیتگر می باشد . املاک چیتگر ارائه دهنده تخصصی ترین مشاوره و بازاریابی در منطقه 22 به صورت رایگان با روش های جدید و بسیار حرفه ای همراه با تیمی مجرب و جوان که دارای پشتکار قوی و بسیار با حوصله و در کوتاه ترین زمان خواسته شما را برآورده می نماییم .
حرفه ای ترین املاک محدوده چیتگر
املاک چیتگر با مشاورینی فعال و
محله چیتگر، در منطقه ۲۲ و در شمال غرب تهران قرار گرفته است و از محله‌های جدید پایتخت محسوب می‌شود.
محله چیتگر در منطقه ۲۲ شهرداری تهران قرار گرفته و در مقایسه با محله‌های دیگر پایتخت بسیار نوپا و در سال ۷۹ ایجاد شده است. خرید آپارتمان در چیتگر از ابتدای عملیاتی شدن طرح دریاچه چیتگر مورد استقبال بسیاری از خریداران خانه قرار گرفت و ساخت و ساز را در این منطقه توسعه داد. محله چیتگر از شمال به ارتفاعات البرز، از جنوب به آزادراه تهران-کرج، از غرب
شش ساله بودم که اولین بار رفتم سینما. قبلترش رو به یاد ندارم. فیلم "کلاه قرمزی و پسر خاله" بود. کلاه قرمزی زل می زد به تلویزیون پشت شیشه مغازه و محو صحبت های آقای مجری میشد. من زل میزدم به پرده ی سینما و محو تماشای داستان پسر بچه ی ساده و خوش باوری می شدم که به مهربونی آقای پشت قاب شیشه ای اعتماد کرد و راهی غربت شد. هشت سال بعد وقتی "کلاه قرمزی و سروناز" ساخته شد باز رفتم سراغ همون پرده جادویی که قرار بود من رو به دنیای آدم خوبا و قصه هاشون ببره. اما
۱_سنت شعر خوانی اژکتاب  شاهنامه.فلک ناز ،وحیدر بک   در نزد مردمان بلوک لیراویدر دورانذگذشته  مرسوم بود که از اویل دهه شصت کم کم این سنت از بین رفت 
فلک ناز و خورشید آفرید
فلک ناز نامه – که نامهای دیگر هم دارد1– از جمله مثنویهای حماسی – عاشقانۀ زبان فارسی است که در گذشته نزد عوام، خواستاران بسیار داشته و چه بسا حالا هم داشته باشد. قهرمان اصلی داستان، " فلک ناز " فرزنمد عزیز مصر است که شخصیتی سه گانه دارد: مرد خداست و اهل عبادت و اطاعت پروردگار.
آشنایی با باغ ارم شیراز
شیراز، شهر باغ‌هاست.اما عکس‌های شیراز را که نگاه کنید، باغی هست که یک پای ثابت همه عکس‌هاست.و آن باغی نیست جز باغ ارم.باغ ارم شیراز با درخت‌های سرو و نارنجش، زمانی تنها محل رفت و آمد بزرگان و اعیان بود.ولی حالا سال‌هاست که درهایش به روی گردشگران باز شده است.می‌توان در آن راه رفت و از آن همه زیبایی به وجد آمد.
علل ثبت جهانی باغ ارم شیراز موارد زیر می باشد:
مبین نبوغ و خلاقیت انسانی می باشد.
گواهی استثنایی از سنت فرهنگی
 فاطمه معتمدآریا متولد 7 ابان سال 1340 در شهر تهران است او بازیگر سینما ایران است. پدرش فرمانده ایستگاه آتشنشانی محله دزاشیب شمیران بود.
همکاری با کارگردانان معروف
او در فیلم های کارگردانان معروف ایرانی همچون بهرام بیضایی، رخشان بی اعتماد، بهمن فرمان آرا، ایرج طهماسب و محسن مخملباف ایفای نقش کرده است و بسیار مورد ستایش قرار گرفته است.

شروع فعالیت هنری
او از سال 1353 وارد کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شد. در سال 1355 به عنوان هنرجوی هنر در دان
 رمان   عاشقانه      دیبا   ااپیزود   ۱۱      
دوباره به نیشابور بازگشتیم . همه از دیدنم شاد شدند . به جز زینت که با سردی سلام کرد و به مطبخ رفت .

من و نازلی هر روز یکدیگر را ملاقات می کردیم و با هم تبادل افکار می کردیم . ماه های به سرعت سپری می شد . اوائل مرداد بود که نازلی برای دیدار و اقامتی چهار ماهه به فرانسه مراجعت کرد . بعد از رفتن او دوباره تنها شدم . مهتا هر چند وقتی با من تماس می گرفت و مرا از اوضاع خانواده با خبر می کرد . احمد این روز ها شاد

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجهیزات ایمنی در تهران